Zrób sobie skan

Express test- szybka analiza Twojego stanu zdrowia!!

To jedno z najnowocześniejszych badań pozwalających na znalezienie przyczyny dolegliwości lub choroby, które może być wywołane rzadkimi rodzajami bakterii lub pasożytów.
Podczas chorób organów wewnętrznych często pojawia się w strefach Zacharina-Heada odzwierciedlenie bólu, zmieniają się parametry przewodnictwa elektrycznego skóry, a także zmiany wrażliwości w postaci nadwrażliwości na temperaturę i ból. Dlatego też podczas wykonywania skanowania dokonuje się wizualny odczyt pokazujący nadczynności lub niedoczynności narządów i układów danej osoby. Metoda ta pozwala na szybki, bezinwazyjny przegląd stanu organizmu, z natychmiastowym wynikiem. Poza omówieniem ujawnionych problemów klient otrzymuje również zalecenia dotyczące diety, suplementów i zabiegów, które należałoby wykonać.

W przeciągu 5 minut można przeprowadzić testowanie i ocenić:
• zbierać informacje o czynnościowym stanie organizmu i jego układów, przedstawiając wizualnie funkcje graficzne    ocen w czasie ok 5-minutowego pomiaru,
• określić stan czynnościowy organizmu, jako całości i jego podstawowych układów, który reprezentuje zmiany  czynnościowe i odchylenia od normy w procesie samoregulacji,
• kontrolować skuteczność dowolnej terapii, szybko ocenić działanie preparatu, suplementu, ziół itp.
Jeśli nękają Cię problemy zdrowotne, brak Ci sił i energii, zapadasz na częste infekcje, cierpisz na alergie, dolegliwości skórne, masz kłopoty ze snem, koncentracją czy pamięcią, a standardowe analizy nie są w stanie ujawnić przyczyn Twoich problemów – komputerowy skan organizmu jest właśnie dla Ciebie. Zapraszamy na wizytę.

BADANIE MOŻNA WYKONAĆ: Szczecin, Katowice, Łódź, Bochum, Bruksela.
Przy zebraniu większej ilości osób dojazd do klienta.
Tel. +48 510 173 482