Struktura wody

Człowiek to 80% wody, o tym każdy wie, ale mało kto zastanawia się dlaczego ciało ludzkie starzeje się. Główną przyczyną jest struktura wody. Co to takiego i dlaczego jest tak ważna?!

Woda w normalnych warunkach nie jest substancją bezpostaciową; tworzy ona struktury – kształty, których budowa zależy od historii warunków, w jakich się znajdowała, przez jakie podłoże płynęła i jakim czynnikami zewnętrznym została poddana.

Woda martwa

Strukturę wody może zmienić pole elektromagnetyczne, oddziaływanie odpowiednio ukształtowanego pola magnetycznego, ciśnienie, obce substancje, temperatura, zakwaszenie, głośna muzyka, hałas lub kilka tych czynników jednocześnie. W zależności od rodzaju i natężenia tych wpływów, z którymi w przeszłości woda miała kontakt, posiada ona zróżnicowane cechy. Zjawiska te określane są, jako „pamięć wody”, a wykorzystuje je na przykład homeopatia.

Prekursorem badań nad pamięcią wody był twórca homeopatii Samuel Hahnemann. Zagadnieniem zajmowali się również austriaccy badacze przyrody: Wiktor Schauberger, Johannn Grander oraz m.in. japoński naukowiec Masaru Emoto, Rosjanin S. Zenin i inni.

Woda zrodlana

Woda strukturyzowana znacznie lepiej roznosi po naszym organizmie substancje odżywcze, czyli witaminy i mikro-marko elementy, nasyca biomolekuły organizmu. Zwykła woda z kranu, która spożywamy na co dzień jest chaotycznym skupiskiem cząsteczek.

Najważniejsze dla człowieka procesy w organizmie zachodzą w nocy podczas snu. Jeśli w ciągu dnia My – nasza woda odbiera wszystkie negatywne bodźce, to jak nasze ciało ma ulec regeneracji podczas snu? Każdy z nas ma duże lub mniejsze problemy ze spaniem. Wynika to z tego, że organizm nasz nie może „posprzątać” w naszym ciele, ponieważ zakwaszenie, nadmiar toksyn, oraz zła woda nie sprzyjają procesom regeneracji.

Przyjęło się przeświadczenie, że każdy z nas powinien wypić w ciągu dnia od 1 do 1.5 litra wody, ma to służyć lepszemu wydalaniu toksyn, nawadnianiu ciała.  Jeśli tak by było, to ci wszyscy, którzy lubią pić takie ilości wody nie starzeliby się i nie cierpieli na żadne dolegliwości.

Od dziesięciu lat używam ADR-4 cudownego krążka, który wynalazł Pan Adrian Wosiński za, którego otrzymał światowe nagrody w dziedzinie zdrowia, polecam ADR 4 wszystkim pacjentom i ci którzy zrozumieli strukturę wody odnoszą sukcesy zdrowotne.

ADR-4

Założeniem konstruktora było zbudowanie stymulatora, który podniósłby odporność człowieka na coraz większą ilość szkodliwych czynników (smog elektromagnetyczny, zanieczyszczenie wody i pożywienia). i choć ADR-ami zachwyca się świat, to w Polsce są one stosunkowo mało znane. Problem polega zwykle na trudności ze zrozumieniem nowatorskiej idei, według jakiej działają ADR¬y i chronicznym braku pieniędzy na promowanie wynalazczości.
Jednakże Polski Inżynier bynajmniej się nie zraża. Nie spoczął też na laurach. Wraz z grupami wybitnych polskich naukowców, pracuje nad udoskonaleniem ADR¬ów oraz konstruuje nowe wynalazki. Obecnie trwają badania ADRów na PAN.

ADR-4 krazek

Możliwość komentowania została wyłączona.