O nas

W dzisiejszym zagonionym świecie każdy z nas poszukuje miejsca, gdzie w otoczeniu ciszy, spokoju i odrobiny luksusu może zregenerować swój organizm.
Od trzydziestu lat organizujemy dla Państwa w różnych ciekawych miejscach i zakątkach Europy turnusy oczyszczające organizm z toksyn.

Centrum Peloha w Szczecinie powstało z myślą o Was drodzy Państwo. Stworzyliśmy miejsce o cudownej energii, która sprzyja wyciszeniu organizmu i jego oczyszczeniu.

Nad wszystkim czuwa wykwalifikowany personel medyczny z trzydziestoletnim doświadczeniem.
Właśnie w takim miejscu proponujemy Państwu zadbanie o zdrowie z wykorzystaniem starej medycyny naturalnej, która w swoim tysiącletnim założeniu zajmuje się przyczynami powstawania dolegliwości, a nie jego skutkami.
Proponowane przez nas metody zdrowotne oparte są na wiedzy i doświadczeniach terapeutów i uzdrowicieli znanych w historii medycyny naturalnej od wielu lat.

Naszymi mentorami są:
Hildegarda z Bingen, Edgar Cayce, dr. Hulda Clark, Giennadij Małachow, Michał Tombak, Ryszard Grzebyk, Nadieżda Siemionowa, dr Reinhold Voll, Adrian Wosiński, Masaru Emoto, Goerges Oshawa i wielu innych naukowców wiedzy współczesnej.

Nasze Centrum wyposażone jest w gabinety: hydrokolonoterapii, ozonoterapii, sale wykładowe, terapeutyczne, salę ćwiczeń oraz sześć pokoi, jadalnię i kuchnię. Do dyspozycji Państwa zamykany parking oraz internet bezprzewodowy.

W otoczeniu ciszy i przyjemnej atmosfery można zregenerować i oczyścić organizm w całym tego słowa znaczeniu. Cykl codziennych wykładów, pomoże zrozumieć dlaczego chorujemy, jak dbać o zdrowie, jak pracują nasze organy wewnętrzne.

Proponowane przez nas terapie, mają na celu oczyszczenie organizmu z toksyn, co w efekcie końcowym poprawiają zdrowie, witalność, energetykę i samopoczucie.

Podczas pobytu na naszych turnusach o tematyce zdrowotnej, wyżywienie dostosowywane jest do oczyszczań. Specjalnie wykwalifikowany kucharz czuwa nad prawidłowością przyrządzanych posiłków. Wszystkie warzywa poddawane są ozonowaniu, co gwarantuje, pozbawienie ich pestycydów i grzybów. Makrobiotyczne odżywianie ma również na celu nauczenia państwa prawidłowego łączenia pokarmów.
Staramy się dbać o wysoki standard naszych usług, tak, aby nasi goście wyjechali w pełni zregenerowani i wypoczęci.

Zapraszamy.

Założyciele i właściciele centrum

Haas-Kimel Dorota mistrz naturoterapii

Kümmel-Haas Richard (MFH)

Frankreich

firma zaufania    kropla krwi     kropla krwi2

upust krwi    zeni pl     zeni de