O nas

Drodzy Przyjaciele,

kiedy po długiej wędrówce i poszukiwaniach swojego miejsca w życiu odnaleźliśmy drogę przemiany duchowej, zaczęliśmy uwalniać się od negatywnego myślenia i wewnętrznych blokad, kiedy zaczęliśmy rozumieć, co to jest miłość i potrzeba pomocy ludziom, stworzyliśmy gabinet oczyszczania organizmu z toksyn, a następnie Centrum PeLoHa, Centrum Pokoju, Miłości i Harmonii.

Przez kilka lat pracy z ludźmi poznaliśmy ich problemy na różnych płaszczyznach życia i zrozumieliśmy, że potrzebna jest pilna pomoc nam wszystkim w zrozumieniu istoty istnienia i poznaniu wartości słowa MIŁOŚĆ, do ciała i duszy.

Najgłębszym naszym marzeniem było zbudować centrum, w którym każdy będzie mógł odnaleźć siebie, zrozumieć, że aby otrzymać miłość, musi ją dać sam, miłość jest darem, za który nie żąda się niczego w zamian.

Braliśmy udział w wielu krajowych i zagranicznych szkoleniach i seminariach, aby stwierdzić, że marzenia najpierw rodzą się w naszym sercu. Jeżeli bardzo pragniemy i, dlatego w 2004 roku energie postawiły na naszej drodze cudownych Aniołów – Mary i Alana, pochodzących z Australii, znanych na całym świecie jako pielgrzymów światła i miłości. To dzięki nim i pomocy przyjaciół z całej Polski, uczestniczących w cyklu medytacji dotyczących stworzenia centrum, mogliśmy zrealizować nasze marzenia w najbardziej odpowiednim dla nas czasie – majowskim roku Niebieskiej Wichury 2004/2005. Rozpoczął się czas odnowy, czas przemian.

Zafascynowani sobą i miłością mogliśmy razem rozpocząć poszukiwanie miejsca, gdzie nie tylko będziemy mogli pielęgnować naszą miłość, ale miejsca, gdzie będą mogli spotykać się ludzie, którzy potrzebują pomocy, którzy szukają zdrowia, miłości i zrozumienia.

Wszyscy odczuwamy niezwykłe przyśpieszenie na Ziemi, tym ważniejsze są nasze myśli i słowa oraz czystość intencji. Nasze — wypowiadane jak mantra-słowa „mówisz i masz” w tym ziemskim przyśpieszeniu realizują się natychmiast. Cudownie jest doświadczać każdego dnia błogosławieństwa natychmiastowej manifestacji naszych pragnień.

Zapraszamy Cię, Drogi Przyjacielu, do naszego świata – Centrum PeLoHa, byś i Ty mógł doświadczać cudownej siły magicznych słów „mówisz i masz”, czystości intencji, prawdy umysłu, czystości ciała, miłości serca.

Dorota Haas-Kimel
Frankreich    firma zaufania    kropla krwi     kropla krwi2

 

upust krwi    zeni pl     zeni de