TURNUSY

 UWAGA 

 

Terminy 7-dniowe na rok 2024

27.04 – 03.05    brak miejsc.

25.05 -31.05

22.06 – 28.06   brak miejsc.

21.09 – 27.09

 

Pobyty trzy dniowe na rok 2024

15 – 17. 03

19 – 21. 04

17 – 19. 05

14 – 16. 06

23 – 25. 07

13 – 15. 09

18 – 20. 10 z upustem krwi

15 – 17. 11 z upustem krwi

 

W programie tygodniowego pobytu.

 • Diagnostyka różnicowa- Terapia osteoplastyczna 

Podczas 30 minutowej wizyty, zostanie przeprowadzony wnikliwy i szczegółowy wywiad lekarski. W dalszej kolejności omawiane są objawy – ich przyczyna, okoliczności powstania, czas trwania, intensywność, zmienność w czasie oraz przypadłości współistniejące. Powiązanie zebranych informacji w logiczny ciąg, czyli od przyczyny do skutku zaczyna układać jasny obraz patogennego schorzenia czy urazu. Praktyka pokazuje, że nie pacjent nie kojarzył objawów ze źródłem bólu. 

 • Express test – diagnostyka stanu zdrowia, która pozwala odnaleźć przyczyny złego samopoczucia, rozpozna stan niedoborów substancji odżywczych, poziomy toksyn oraz patogenów w ciele człowieka.
 • Hydrocolonoterapia grawitacyjna z ozonem- bezpieczna, jedna z najstarszych metod naturalnego oczyszczania organizmu z zatruwających go złogów i toksyn (nawet do kilku kilogramów).
 • Oczyszczanie wątroby i pęcherzyka żółciowego z kamieni i złogów.
 • Upust krwi wg Hildegardy von Bingen – zapobiega udarom, obniża ciśnienie, likwiduje stany zapalne, regeneruje gałkę oczną.
 • Terapia wodorem cząsteczkowym – 1x dziennie, inhalacja oraz picie wody wodorowej.
  Cząsteczka wodoru molekularnego ma umiejętność przekraczania bariery krew- mózg, mitochondriów oraz jądra komórkowego, co za tym idzie – naprawia komórkę od wewnątrz. Ma więc niesamowite możliwości terapeutyczne dla wszystkich narządów w ciele człowieka.

  Autohemotransfuzja – ozonowanie krwi żylnej – jest powszechnie stosowana w celu wspomagania leczenia rutynowego. Bardzo często jest także stosowana w przypadkach, gdy konwencjonalne metody nie przynoszą żadnych efektów zdrowotnych. Jeden zabieg ozonowania w programie pobytu.
  Terapia generatorem plazmowym Rife’a – REZONANS urządzenie działa na cały organizm, usuwa patogeny nawet z miejsc, do których ograniczony dostęp mają standardowo stosowane środki farmakologiczne.
  Terapia wodą z ozonem – usuwanie bakterii, wirusów, przykrych zapachów z organizmu, przyśpieszenie gojenia się ognisk zapalnych i grzybic.
  Odrobaczanie wg dr Hulde Clark – pozbywanie się z organizmu robaków z jelit i innych części ciała aparatami zapper oraz ziołami.
  ADR system – wzmocnienie organizmu wodą o zmienionej strukturze klastrowej.
  Odkwaszanie organizmu – „Restorate” suplement diety.
  Witaminizowanie – poranna porcja podstawowych witamin.
  Odgrzybianie organizmu – picie wody z grzybobójczymi suplementami.

 • Terapia Osteopatyczna 45 min  – dysfunkcyjne tkanki są poddawane specjalistycznym manipulacjom. Wpływamy na nie bezpośrednio – w celu poprawy ruchomości, napięcia czy drenażu żylno-limfatycznego, lub stopniowo i pośrednio – gdy np. okoliczne struktury wymagają rozluźnienia, aby możliwe było właściwe działanie.

– Terapia manualna 

– terapia tkanek miękkich 

– terapia odruchowa- medycyna chińska 

– terapia wisceralna 

– terapia czaszkowo- krzyżowa, 

 • Odreagowanie psycho-somatyczne głowy

  stymulacja poszczególnych obszarów skóry głowy za pomocą wykałaczek

– rozładowanie napięcia mięsniowo-powięziowego.

– pobudzenie przywspółczulnego układu autonomicznego,

-zwiększenie trofiki i elastyczności tkankowej,

-zwiększenie funkcji regeneracyjnych, przyspieszenie metabolizmu

komórkowego,
– zmniejszenie napięcia emocjonalnego.

 • Mata akupresurowa z ogrzewaniem nerek – ucisk tkanek wywierany przez matę z kolcami, oddziałuje na cały organizm: pobudzony układ krwionośny, limfatyczny i nerwowy sprawia, że zwiększa się nasza odporność. Działanie maty do akupresury powoduje stymulację centralnego układu nerwowego, co w efekcie skutkuje wyrzutem endorfin- hormonów szczęścia, które mają także działanie przeciwbólowe. Dodatkowo zmniejszamy przy okazji cellulit oraz dotleniamy tkanki i komórki w naszym ciele. Lecznicze działanie maty do akupresury doceniły także osoby pracujące fizyczne, przeciążone wysiłkiem oraz pracujące zdalnie, prowadząc głównie siedzący tryb życia. Regularne korzystanie z maty przyspiesza regenerację całego ciała.

Dodatkowo, ciało po sesji leżenia na macie do akupresury jest odprężone, zrelaksowane i wypoczęte. Zaleca się, aby położyć się na macie przed snem, co spowoduje szybsze zaśnięcie oraz głęboki sen. Mata do akupresury często jest znakomitym uzupełnieniem terapii osób cierpiących na bezsenność lub mających trudności z zasypianiem.

 • Masaż: 

Masaż tkanek głębokich to koncepcja manualnej pracy mięśniowo- powięziowej, ma na celu poprawę zdrowia, funkcji oraz uwolnienia od bólu. Jest sposobem zrozumienia ułożenia powięzi tkanek w organizmie. Jest to jedna z najbardziej skutecznych form masażu leczniczego.

 • Oczyszczanie stawów –liściem laurowym oraz oliwką magnezową

 • Usuwanie bólu pleców i kręgosłupa na urządzeniu grawitacyjnym.

 • Ćwiczenia na platformie pobudzają do pracy wszystkie mięśnie ciała. Wibracje sprawiają, że pracuje całe ciało. Przyczynia się to do wzmocnienia mięśni, kości i poprawy działania całego układu kostno- stawowego. Wibracje poprawiają ukrwienie stawów i wzmacniają wszystkie tkanki.

 • Gimnastyka: Nordic Walking

 • Wykłady z medycyny naturalnej.

 • Indywidualne porady zdrowotne.

 • Odżywianie makrobiotyczne. Wykwalifikowany kucharz czuwa nad prawidłowym połączeniem pokarmów wg PH, ich walorach smakowych i różnorodności. Produkty wszystkie są ozonowane co pozbawia ich chemicznych związków oraz grzybów.

 

W programie trzydniowym:
• Autohemotransfuzja – ozonowanie krwi żylnej 3 zabiegi – jest powszechnie stosowana w celu wspomagania leczenia rutynowego. Bardzo często jest także stosowana w przypadkach, gdy konwencjonalne metody nie przynoszą żadnych efektów zdrowotnych.
• Express test oraz biorezonans – diagnoza holistycznego powrotu do zdrowia, która pozwala ukierunkować program usuwania dolegliwości, rozpoznać przyczyny zakłóceń w danych narządach.
• Hydrocolonoterapia grawitacyjna z ozonem (płukanie jelita grubego)
• Oczyszczanie wątroby i pęcherzyka żółciowego z kamieni i złogów.
• Terapia generatorem plazmowym Rife’a – REZONANS urządzenie działa na cały organizm, usuwa patogeny nawet z miejsc, do których ograniczony dostęp mają standardowo stosowane środki farmakologiczne.
• Śniadanie w niedzielę rano.
• Wykłady, porady zdrowotne.
• Zakwaterowanie w pokojach dwu lub jednoosobowych.
• Parking zamykany do dyspozycji uczestników.

Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc:
tel. 0048 510 173 482